Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

I Wojewódzkie Igrzyska Sportowo-rekreacyjne LZS

Dnia 13 czerwca (sobota)o godz. 8 00 z Pucka wyjazd do Skórcza autokarem na II Wojewódzkie Igrzyska Sportowo-rekreacyjne LZS Mieszkańców Gmin i Małych miast o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego. Na igrzyska jedzie reprezentacja Gminy Puck (ok 40 osób) a zawodnicy wybierani są przez Gł. Instruktora d.s Kultury Fizycznej i Sportu ? Wiesława Oberziga.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content