Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zapraszamy na Parafialny Festyn Odpustowy w Żelistrzewie

Festyn

 

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck i Koło Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie , uczestniczą i współpracują oraz częściowo sponsorują organizację Festynu Parafialnego w Żelistrzewie.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content