Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • II edycja Stypendium Motywacyjnego Stowarzyszenia „Wspólne Połczyno”

II edycja Stypendium Motywacyjnego Stowarzyszenia „Wspólne Połczyno”

Podczas zakończenia roku szkolnego 2020/2021, nastąpiło uroczyste wręczenie kolejnego, już drugiego Stypendium Motywacyjnego ufundowanego przez Stowarzyszenie ?Wspólne Połczyno? w wysokości 1 000,00 zł. Tegoroczną laureatką została uczennica klasy VI Iga Trochimiak. Iga jest uczennicą połczyńskiej placówki od dwóch lat, interesuje się rysunkiem, śpiewem oraz sportem, jest też miłośniczką zwierząt. Jest osobą otwartą, uczynną, życzliwą. Zakończyła rok szkolny uzyskując najwyższą średnią w klasie ? 5,54 oraz wzorowe zachowanie. Wyniki edukacyjne Igi są imponujące w porównaniu do roku ubiegłego. Uczennica swoją ciężką pracą podniosła swoje wyniki o jedną ocenę z pięciu przedmiotów i o dwie oceny z sześciu przedmiotów, co daje łączny wzrost o 17 pkt co jest kluczowe w momencie przyznawania Stypendium Motywacyjnego Stowarzyszenia ?Wspólne Połczyno?. Wręczenia stypendium dokonał pan Piotr Neubauer, pełnomocnik Stowarzyszenia „Wspólne Połczyno”, Zastępca Wójta Gminy Puck. Warto dodatkowo podkreślić, że Iga jest również tegoroczną stypendystką Wójta Gminy Puck. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji i serdecznie gratulujemy kolejnej stypendystce.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content