Search
Close this search box.

II edycja Stypendium Motywacyjnego Stowarzyszenia „Wspólne Połczyno”

Podczas zakończenia roku szkolnego 2020/2021, nastąpiło uroczyste wręczenie kolejnego, już drugiego Stypendium Motywacyjnego ufundowanego przez Stowarzyszenie ?Wspólne Połczyno? w wysokości 1 000,00 zł. Tegoroczną laureatką została uczennica klasy VI Iga Trochimiak. Iga jest uczennicą połczyńskiej placówki od dwóch lat, interesuje się rysunkiem, śpiewem oraz sportem, jest też miłośniczką zwierząt. Jest osobą otwartą, uczynną, życzliwą. Zakończyła rok szkolny uzyskując najwyższą średnią w klasie ? 5,54 oraz wzorowe zachowanie. Wyniki edukacyjne Igi są imponujące w porównaniu do roku ubiegłego. Uczennica swoją ciężką pracą podniosła swoje wyniki o jedną ocenę z pięciu przedmiotów i o dwie oceny z sześciu przedmiotów, co daje łączny wzrost o 17 pkt co jest kluczowe w momencie przyznawania Stypendium Motywacyjnego Stowarzyszenia ?Wspólne Połczyno?. Wręczenia stypendium dokonał pan Piotr Neubauer, pełnomocnik Stowarzyszenia „Wspólne Połczyno”, Zastępca Wójta Gminy Puck. Warto dodatkowo podkreślić, że Iga jest również tegoroczną stypendystką Wójta Gminy Puck. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji i serdecznie gratulujemy kolejnej stypendystce.

 

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: