Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • II Konferencja 3xD w Gminie Puck

II Konferencja 3xD w Gminie Puck

 

W Szkole Podstawowej w Darzlubiu odbyła się II edycja konferencji 3xD – Dostrzeż… Dociekaj… Działaj! Akcja skierowana była dla pedagogów i nauczycieli powiatu puckiego, ale również cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród rodziców. W programie poruszano m.in. temat hejtu wśród uczniów, a także fali przemocy i autoagresji.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content