II Plener Rzeźbiarski w Żelistrzewie

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych chcących dowiedzieć się, jak wygląda praca rzeźbiarza na II odsłonę Pleneru Rzeźbiarskiego w Żelistrzewie.

Artyści będą stacjonować w Żelistrzewie przez 6 dni ? od 7 do 12 czerwca 2021 roku. Będziecie mogli ich spotkać na przykościelnym placu.

Szczególnie chcielibyśmy zaprosić wszystkie dzieci i młodzież na warsztaty z rzeźbienia w mydle, które odbędą się już w najbliższy czwartek (10.06.21) o godz. 17:00.

Nie zabraknie też innych, świetnych atrakcji!

A zatem widzimy się w Żelistrzewie. Do zobaczenia!