Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
 • Gmina
 • II sesja (nadzwyczajna) Rady Gminy Puck

II sesja (nadzwyczajna) Rady Gminy Puck

II sesja (nadzwyczajna) Rady Gminy Puck odbędzie się w dniu 28 listopada 2018 roku /środa/

Proponowany porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji.
 2. Stwierdzenie obecności co najmniej polowy ustawowego składu Rady.
 3. Przyjęcie porządku obrad.
 4. Podjęcie uchwal w sprawie:
 5. powołania Komisji rewizyjnej na okres kadencji 2018 ? 2023;
 6. powołania Komisji skarg, wniosków i petycji na okres kadencji 2018 – 2023;
 7. ustalenia składów osobowych Komisji Stałych Rady Gminy Puck na okres kadencji 2018 ? 2023;
 8. upoważnienia Przewodniczącego Rady Gminy Puck do dokonywania czynności w sprawach z zakresu prawa pracy wobec Wójta Gminy Puck, Pana Tadeusza Puszkarczuka, w związku z wyborem z dnia 04 listopada 2018 r.;
 9. potwierdzenia objęcia obowiązków przez Wójta Gminy Puck, Pana Tadeusza Puszkarczuka na kadencję 2018 ? 2023; V. Zamknięcie obrad sesji.

SESJA (3)

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content