Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

II Sobota z archeologią

Muzeum Archeologiczne w Gdańsku we współpracy z Urzędem Gminy Puck, Ośrodkiem Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck i pracownikami Parku Kulturowego w Rzucewie zaprasza w dniu 23 sierpnia 2014 roku (sobota) w godz. 10 ? 16 do Parku Kulturowego ? Osada Łowców Fok w Rzucewie gmina Puck na spotkanie z archeologią.

W programie :

warsztaty krzemieniarskie , w tym : obróbka krzemienia, pokaz powstawania narzędzi do obróbki skór i drewna, pokaz dawnej broni z epoki kamienia  (oszczepów, łuków).

Chcesz wiedzieć jak powstawały pierwsze narzędzia, jak polowali pierwsi mieszkańcy na Cyplu Rzucewskim w epoce kamienia czyli 7 tys. lat przed nami.

ZAPRASZAMY

Udział w warsztatach i pokazach bezpłatny

II Sobota z archeo

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content