Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

II Spotkanie z Archeologią w Osadzie Łowców Fok w Rzucewie

W dniu 23 sierpnia w Osadzie Łowców Fok w Rzucewie zorganizowano II Spotkanie z Archeologią. W trakcie wydarzenia można było zapoznać się z metodami wytwarzania narzędzi z epoki. Próbowano też działania neolitycznego miotacza oszczepu i łuku. Zainteresowani słuchali też opowiadania o osadzie i zgromadzonych eksponatach. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.  W tym dniu łącznie odwiedziło nas ok. 200 osób. Spotkanie prowadzili archeolodzy z Muzeum Archeologicznego w Gdańsku Pani Danuta Król i Pan Andrzej Wędzik, przy współpracy z pracownikami OKSiT w Gminie Puck.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6053362113759676977]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content