DRUGIE MIEJSCE w województwie dla OSP Gnieżdzewo

Dziewczyny z MDP Gnieżdżewo reprezentowały OSP GMINY PUCK w WOJEWÓDZKICH ZAWODACH SPORTOWO – POŻARNICZYCH według CTIF, które odbyły się w DĘBICY KASZUBSKIEJ i dały nam tak wysoki wynik DRUGIE MIEJSCE w województwie. Dziękuję również chłopcom z naszej MDP, którzy wspierali nasze dziewczyny duchowo i emocjonalnie podczas trwania zawodów, dziękuję również wam dziewczyny za wyrozumiałość podczas treningów waszym rodzicom za wyrażenie zgody na wasz wyjazd i doping w czasie startu. Nie mogę pominąć również naszego wójta gminy PUCK, który sfinansował nasz autokar i trzymał za nas kciuki. Dziękuję również organizatorom zawodów za miłą atmosferę podczas zawodów, sędziom za sędziowanie w myśl zasady fer plej. Po powrocie w remizie czekał na nas Wójt Gminy Puck i pogratulował zwycięzcom II miejsca.

 [mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6053831567856012401]

Wybierz interesujący układ