Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

DRUGIE MIEJSCE w województwie dla OSP Gnieżdzewo

Dziewczyny z MDP Gnieżdżewo reprezentowały OSP GMINY PUCK w WOJEWÓDZKICH ZAWODACH SPORTOWO ? POŻARNICZYCH według CTIF, które odbyły się w DĘBICY KASZUBSKIEJ i dały nam tak wysoki wynik DRUGIE MIEJSCE w województwie. Dziękuję również chłopcom z naszej MDP, którzy wspierali nasze dziewczyny duchowo i emocjonalnie podczas trwania zawodów, dziękuję również wam dziewczyny za wyrozumiałość podczas treningów waszym rodzicom za wyrażenie zgody na wasz wyjazd i doping w czasie startu. Nie mogę pominąć również naszego wójta gminy PUCK, który sfinansował nasz autokar i trzymał za nas kciuki. Dziękuję również organizatorom zawodów za miłą atmosferę podczas zawodów, sędziom za sędziowanie w myśl zasady fer plej. Po powrocie w remizie czekał na nas Wójt Gminy Puck i pogratulował zwycięzcom II miejsca.

 [mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6053831567856012401]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content