Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zawiadomienie o turnieju Piłki Nożnej Młodzieżowej

Turniej Piłki Nożnej Młodzieżowej

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że w dniach 13 oraz 14 września (sobota i niedziela) br. przeprowadzony zostanie turniej piłki nożnej dla zespołów młodzieżowych z terenu Gminy Puck na obiekcie sportowym Orlik w Żelistrzewie.

W dniu 13 września (sobota) o godz. 10.00 turniej przeprowadzony zostanie dla zespołów złożonych z uczestników rok urodzenia 2002 i młodsi (Szkoła Podstawowa).

W dniu 14 września (niedziela) o godz. 10.00 turniej przeprowadzony zostanie dla zespołów złożonych z uczestników rok urodzenia 2001 ? 2000 ? 1999 (Szkoła Gimnazjalna).

Zespoły występują w składach 6-cio osobowych w tym bramkarz + 4 rezerwowych.

Każdy z uczestników winien posiadać dokument stwierdzający rok urodzenia.

Obowiązuje lista wszystkich zawodników z danej drużyny.

Czas gry oraz system rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestniczących zespołów.

WAŻNE: zgłoszenie zespołów obowiązkowo należy potwierdzić do dnia 10 września (środa) br. telefonicznie na nr 608 341 880 (Wiesław Oberzig).

Ludowe Zespoły Sportowe
i szkoły w GMINIE PUCK

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content