• GOPS

III edycja akcji „CZYSTY ANIOŁEK”

Po raz trzeci organizowana jest w całej Polsce przez Stowarzyszenie ?Piękne Anioły? AKCJA CZYSTY ANIOŁEK, która będzie trwała do 10 czerwca 2016 roku.

Akcja ta ma na celu zbiórkę środków czystości dla dzieci z najuboższych rodzin i przekazanie ich do najbliższego ośrodka pomocy społecznej.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku przełącza się do akcji i zaprasza wszystkich chętnych do współpracy. Nasza siedziba mieści się w Pucku przy ul. 10 Lutego 38.

Honorowy patronat nad akcją objął Rzecznik Praw Dziecka – Marek Michalak oraz Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska.