Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Celbówko: Przedszkole „Sprytny Maluch” rozpoczyna realizację projektu” Przedszkolaki na wodzie”

Celbówko: Przedszkole „Sprytny Maluch” rozpoczyna realizację projektu” Przedszkolaki na wodzie”

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6278215793208698849]

Przedszkole „Sprytny Maluch” w Celbówku,  rozpoczyna realizację projektu” Przedszkolaki na wodzie”, którego celem jest rozbudzenie w dzieciach pasji żeglarstwa, odpowiedzialności, współdziałania i bezpieczeństwa na wodzie.
Jednym z elementów projektu jest cykl warsztatów żeglarskich prowadzonych przez mistrzów tej dziedziny sportu takich jak Mateusz Budzisz.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content