Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • III Festiwal Artystyczny – Talent Show

III Festiwal Artystyczny – Talent Show

Zwycięzcy:
SP
I miejsce – 6a
II miejsce – 4a
III miejsce – 5a

Talent indywidualny – Coleen Drzeżdżon

Gimnazjum
I miejsce – 3a
II miejsce – 2d
III miejsce – 2c

Talent indywidualny – Andżelika Czerwionka

źródło / foto Szkoła Podstawowa im. Władysława Konefki w Starzynie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content