• Edukacja

Powiatowe Targi Edukacji i Pracy w Pucku

powiatowe_targi_edukacji_i_pracy_w_pucku

Zapraszamy pracodawców i osoby poszukujące pracy, w tym osoby niepełnosprawne, uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, studentów oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem własnej kariery zawodowej do udziału w Powiatowych Targach Edukacji i Pracy, które 21 marca 2018 roku odbędą się w hali sportowej Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego przy ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18 w Pucku.

W programie targów m.in.:
– oferty pracy w powiecie, województwie, kraju i za granicą,
– oferty pracy dla cudzoziemców,
– szeroka oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych dla młodzieży,
– oferta edukacyjna dla dorosłych: kursy zawodowe, szkoły policealne, studia wyższe,
– badanie predyspozycji zawodowych przez doradców zawodowych oraz konsultacje CV,
– warsztaty pn. ?Inspiracja płynie z samopoznania. Budowanie poczucia własnej wartości?,
?Kreatywny i skuteczny. Sztuka planowania własnej kariery zawodowej?, Między światem
słów i mocą gestów (warsztaty z autoprezentacji),
– oferty praktyk zawodowych i staży,
– debata ?Praktyki zawodowe- obowiązek czy inwestycja w przyszłość?.