Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Powiatowe Targi Edukacji i Pracy w Pucku

Powiatowe Targi Edukacji i Pracy w Pucku

powiatowe_targi_edukacji_i_pracy_w_pucku

Zapraszamy pracodawców i osoby poszukujące pracy, w tym osoby niepełnosprawne, uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, studentów oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem własnej kariery zawodowej do udziału w Powiatowych Targach Edukacji i Pracy, które 21 marca 2018 roku odbędą się w hali sportowej Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego przy ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18 w Pucku.

W programie targów m.in.:
– oferty pracy w powiecie, województwie, kraju i za granicą,
– oferty pracy dla cudzoziemców,
– szeroka oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych dla młodzieży,
– oferta edukacyjna dla dorosłych: kursy zawodowe, szkoły policealne, studia wyższe,
– badanie predyspozycji zawodowych przez doradców zawodowych oraz konsultacje CV,
– warsztaty pn. ?Inspiracja płynie z samopoznania. Budowanie poczucia własnej wartości?,
?Kreatywny i skuteczny. Sztuka planowania własnej kariery zawodowej?, Między światem
słów i mocą gestów (warsztaty z autoprezentacji),
– oferty praktyk zawodowych i staży,
– debata ?Praktyki zawodowe- obowiązek czy inwestycja w przyszłość?.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content