Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Ogólnopolskie Eliminacje „Wygraj szansę”

Dnia 28 października 2013 r. w Sali Koncertowej Portu Gdynia w Gdyni odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Programu Estradowego pt. ?Wygraj szansę?, zorganizowanego przez Agencję Telewizyjno Estradową TV MEDIA z Łodzi. W konkursie wzięło udział szesnastu reprezentantów gmin i miast województwa pomorskiego.

Naszą Gminę reprezentowała Roksana Jocz, która zajęła III miejsce.Roksana jest absolwentką Szkoły Podstawowej w Leśniewie oraz Szkoły Muzycznej w Pucku. W roku szkolnym 2012/2013 zdobyła I miejsce w przeglądzie młodych wokalistów Gminy Puck. Do konkursu została przygotowana przez Panią Justynę Grzenkowicz.Roksanie towarzyszyła i głośno dopingowała trzydziestoosobowa grupa uczniów ze Szkoły w Leśniewie.Powyższy program odbył się w ramach ogólnopolskiej akcji: ?Trzeźwość na co dzień?, której celem jest zapobieganie uzależnieniom w szkołach oraz promocja muzycznie uzdolnionych dzieci.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content