• Mieszkańcy

Inauguracja roku akademickiego Gminnego Uniwersytetu Każdego Wieku w Żelistrzewie

W środę 7 listopada odbyła się inauguracja roku akademickiego Gminnego Uniwersytetu Każdego Wieku w Żelistrzewie, połączona z obchodami 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Gościem specjalnym spotkania był Wójt Gminy Puck Pan Tadeusz Puszkarczuk.
Spotkanie otworzyła pani prof Grażyna Kwiecińska rektor GUKW w Żelistrzewie. Po części organizacyjnej, na której omówiono plan wykładów i seminariów na I semestr roku akademickiego 2018/2019 tradycyjnie wieczór poświęcono wspólnemu śpiewaniu pieśni patriotycznych. Zadbano o szczególną oprawę tego wieczoru chcąc uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.