Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • ZMIANA HARMONOGRAMU ODBIORU ODPADÓW

ZMIANA HARMONOGRAMU ODBIORU ODPADÓW

ZMIANA HARMONOGRAMU ODBIORU ODPADÓW w (2)

ZMIANA HARMONOGRAMU ODBIORU ODPADÓW w związku z dniem wolnym od pracy w dniu 12 listopada 2018 roku

W związku z ustanowieniem 12 listopada 2018 roku (poniedziałek) dniem wolnym od pracy zmianie ulega harmonogram wywozu odpadów komunalnych w miejscowościach, w których w tym dniu miał nastąpić odbiór odpadów.

Odbiór zmieszanych odpadów komunalnych dla miejscowości Darzlubie, Leśniewo, Mechowo, Połchowo, Rekowo Górne, Sławutowo, Sławutówko i Widlino

zaplanowany na dzień 12 listopada (poniedziałek) zrealizowany będzie dzień później czyli we wtorek 13 listopada 2018 roku.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content