Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Informacja

Szanowni Państwo, pragniemy przypomnieć, iż w związku z ustawą o ochronie danych osobowych (tzw. RODO), to Pary obchodzące w danym roku kalendarzowym 50-lecie pożycia małżeńskiego chcące odebrać honorowe odznaczenia mają obowiązek zgłosić się do Urzędu Stanu Cywilnego w Pucku (ul. 1-go Maja 13, pok. 11) w celu złożenia wniosku o przyznanie medali od Prezydenta RP. Kierownik USC nie może już inicjować procedury z urzędu ze względu na ochronę danych osobowych.
W celu szczegółowych informacji, zachęcamy Czcigodnych Jubilatów do wcześniejszego kontaktu z naszym Urzędem pod nr telefonu (58) 673-29-24.

Dot. 2 Zgoda nadanie medaliTekst USC

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content