Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Targowisko gminne zaprasza

Targowisko gminne zaprasza

Od lipca 2022 roku w Łebczu na ulicy Topolowej, przy miejscu postojowym na ścieżce rowerowej zaczęło funkcjonować targowisko gminne. Jest to miejsce, w którym rolnicy i domownicy w każdy piątek i sobotę w godzinach od 7:00 do 17:00 mogą sprzedawać swoje produkty.  Nie zostają od nich pobrane opłaty za prowadzenie handlu.

 Powstanie targowiska jest wynikiem dostosowania się do ogólnokrajowych przepisów mających na celu ułatwienie rolnikom handlu w piątki i soboty. Zasady funkcjonowania targowiska określa regulamin.

Regulamin do pobrania >>>kliknij<<<

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content