Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Informacja dla rodziców o dowozie dzieci niepełnosprawnych organizowanego przez Gminę Puck

Informacja dla rodziców o dowozie dzieci niepełnosprawnych organizowanego przez Gminę Puck

Informacja dla rodziców o dowozie dzieci niepełnosprawnych(3)_01

wniosek o dowóz niepełn. ucznia_01 wniosek o dowóz niepełn. ucznia_02 wniosek o dowóz niepełn. ucznia_03

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content