Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Informacja o wynikach konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej w Mieroszynie

Informacja o wynikach konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej w Mieroszynie

INFORMACJA O WYNIKACH POSTĘPOWANIA KONKURSOWEGO

przeprowadzonego w dniu 26 maja 2015 r.

Wójt Gminy Puck informuje o zatwierdzeniu konkursu

na stanowisko Dyrektora:

Szkoły Podstawowej w Mieroszynie

? konkurs został rozstrzygnięty ?

nie wyłoniono kandydata, oferent nie uzyskał bezwzględnej większości głosów członków komisji

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content