Informacja dotycząca eksploatacji wodociągów gminnych

Informujemy, iż w związku z podpisaniem w dniu 01.02.2019 umowy nr GKiOŚ.U.1.2019.BK na obsługę sieci wodociągowych będących w zarządzie Gminy Puck eksploatować je będzie Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji ?EKOWIK? Sp. z o.o. z siedzibą we Władysławowie.

Umowa dotyczy następujących miejscowości: Błądzikowo, Brudzewo, Celbowo, Darzlubie, Domatowo, Domatówko, Leśniewo, Mechowo, Mrzezino, Osłonino, Połchowo, Połczyno, Rekowo Górne, Radoszewo, Rzucewo, Smolno, Starzyno, Starzyński Dwór, Sławutowo, Sławutówko, Mała i Wielka Piaśnica, Werblinia, Widlino, Zdrada, Żelistrzewo.

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją sieci i przyłączy wodociągowych na wskazanym wyżej terenie należy zgłaszać w tutejszym Urzędzie (58 673 56 42), natomiast po godzinach pracy Urzędu do MPWiK EKOWIK ( 58 674 15 66 wew. 1 lub 519 140 209).