Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Informacja w sprawie bezdomnych psów

Informacja w sprawie bezdomnych psów

W odpowiedzi na maile w sprawie zaopiekowania się porzuconymi psami na terenie Gminy Puck, informuje się że w przypadku znalezienia bezdomnego psa przez mieszkańca danej wsi, należy o tym fakcie poinformować Sołtysa w celu potwierdzenia, że dane zwierzę nie posiada właściciela w sołectwie. Następnie sołtys zgłasza ten fakt pracownikowi gminy lub przychodni weterynaryjnej w celu sprawdzenia czy pies nie posiada numer identyfikacyjnego (chipa).

W przypadku braku znalezienia właściciela i chęci zaadoptowania psa prosi się o kontakt z Urzędem Gminy Puck, tel. kont. 58 673 56 47.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content