Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • [FOTO, VIDEO] „Inwestor Na Medal 2014” dla Gminy Puck

[FOTO, VIDEO] „Inwestor Na Medal 2014” dla Gminy Puck

W dniu 9 października w Polskim Komitecie Olimpijskim w Warszawie na uroczystej gali Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk odebrał wyróżnienie „Inwestora Na Medal 2014” dla Gminy Puck.
Nagroda została przyznana na podstawie nominacji Marszałka Województwa Pomorskiego za całokształt działalności na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród dzieci i młodzieży oraz społeczności lokalnej. Wyróżnienie przyznawane jest inwestorom za wyjątkowe zaangażowanie w budowę lub modernizację obiektów sportowych, pozyskiwanie środków zewnętrznych na ten cel. Jest jedynym tego typu konkursem, który w sposób kompleksowy analizuje osiągnięcia i w ramach którego przyznawane są wyróżnienia osobom, samorządom, instytucjom i firmom,  które znacząco przyczyniły się do rozwoju sportowej Polski.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6068944337864331505]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content