Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

IV runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach na 2015 rok

KOMUNIKAT  z czwartej rundy Mistrzostw Gminy Puck w kręglach na 2015 rok Dnia 20 marca br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził ostatnią rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 85 osób (w tym 25 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 3 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości. Czołowa piątka w klasyfikacji indywidualnej kobiet i mężczyzn oraz drużynowej otrzymała pamiątkowe puchary oraz upominki rzeczowe. Wszystkie nagrody wręczył V-ce przewodniczący Rady Gminy Puck ? Józef Białk.  

>>> ZOBACZ WYNIKI <<<

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6129012642298115121]

Więcej zdjęć na www.24kaszuby.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content