Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Mistrzostwa Gminy Puck w Pływaniu 2015

Dnia 22 marca br. na pływalni we Władysławowie (Cetniewie) Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził I Mistrzostwa Gminy Puck w Pływaniu. Uczestnicy zawodów startowali w następujących konkurencjach: 50 m i 100 m mężczyzn,

 25 m i 50 m kobiet stylem dowolnym oraz sztafecie 4 x 50 m (3 mężczyzn + 1 kobieta).

Na zakończenie mistrzostw czołowa trójka w każdej kategorii otrzymała pamiątkowe medale. Dodatkowo trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary, które wręczył Radny Gminy Puck ? Przemysław Grandicki.

Wyniki I Mistrzostwa Gminy Puck w Pływaniu: pobierz

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6129766026784644081]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content