Mistrzostwa Gminy Puck w Pływaniu 2015

Dnia 22 marca br. na pływalni we Władysławowie (Cetniewie) Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził I Mistrzostwa Gminy Puck w Pływaniu. Uczestnicy zawodów startowali w następujących konkurencjach: 50 m i 100 m mężczyzn,

25 m i 50 m kobiet stylem dowolnym oraz sztafecie 4 x 50 m (3 mężczyzn + 1 kobieta).

Na zakończenie mistrzostw czołowa trójka w każdej kategorii otrzymała pamiątkowe medale. Dodatkowo trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary, które wręczył Radny Gminy Puck ? Przemysław Grandicki.

Wyniki I Mistrzostwa Gminy Puck w Pływaniu: pobierz

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6129766026784644081]