Jubileusz 25-lecia pracy Pani Marii Łabenckiej

Dnia 16 października br. odbyło się uroczyste pożegnanie p. Marii Łabenckiej –  członka Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Puck.

Pani Maria Łabencka była członkiem Komisji od momentu jej powstania w styczniu 1995 roku.

Przez większą część swojej kadencji sprawowała funkcję Sekretarza. Pracę swą pełniła rzetelnie oraz z pełnym zaangażowaniem.

Wójt Gminy Puck wraz z członkami Komisji składają na ręce Pani Marii Łabenckiej serdeczne podziękowania za wieloletni wkład w działania dotyczące profilaktyki alkoholowej oraz za pełną oddania pomoc osobom uzależnionym i wspóluzależnionym od alkoholu.

Kamila Dettlaff