Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Jubileusz 25-lecia pracy Pani Marii Łabenckiej

Jubileusz 25-lecia pracy Pani Marii Łabenckiej

 

Dnia 16 października br. odbyło się uroczyste pożegnanie p. Marii Łabenckiej –  członka Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Puck.

Pani Maria Łabencka była członkiem Komisji od momentu jej powstania w styczniu 1995 roku.

Przez większą część swojej kadencji sprawowała funkcję Sekretarza. Pracę swą pełniła rzetelnie oraz z pełnym zaangażowaniem.

Wójt Gminy Puck wraz z członkami Komisji składają na ręce Pani Marii Łabenckiej serdeczne podziękowania za wieloletni wkład w działania dotyczące profilaktyki alkoholowej oraz za pełną oddania pomoc osobom uzależnionym i wspóluzależnionym od alkoholu.

 Kamila Dettlaff

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content