Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Warsztaty na temat pracy z dziećmi oraz walki z traumą

Warsztaty na temat pracy z dziećmi oraz walki z traumą

Gmina Puck i Szkoła Podstawowa w Darzlubiu były organizatorem III Konferencji: 3xD Dostrzeż? Dociekaj? Działaj! Wydarzenie, organizowane m.in. z myślą o nauczycielach i pedagogach było okazją do pogłębienia specjalistycznej wiedzy z zakresu psychologii, czy socjoterapii, a także poznanie sposobów na skuteczniejszą pracę z dziećmi i rodzicami.

48948222678_30afa4fe43_b

48948223263_da3d0a1877_b

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content