Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Towarzystwo Upiększania Miasta Pucka podsumowało działalność i zachęca do wspierania rozwoju kultury

Towarzystwo Upiększania Miasta Pucka podsumowało działalność i zachęca do wspierania rozwoju kultury

Towarzystwo Upiększania Miasta Pucka podsumowało swoją tegoroczną działalność. Organizacja przeprowadziła wiele wyjątkowych akcji na rzecz kultury Ziemi Puckiej. W tym roku odbyła się m.in. inwentaryzacja zbiorów Skarbca Benedyktynek w Żarnowcu oraz działania przy modernizacji Domu Pomorskiego. Działacze zapowiadają także kolejne działania, które będą realizowane w kolejnym czasie.

48958338978_54e2ed5dfd_b

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content