Towarzystwo Upiększania Miasta Pucka podsumowało działalność i zachęca do wspierania rozwoju kultury

Towarzystwo Upiększania Miasta Pucka podsumowało swoją tegoroczną działalność. Organizacja przeprowadziła wiele wyjątkowych akcji na rzecz kultury Ziemi Puckiej. W tym roku odbyła się m.in. inwentaryzacja zbiorów Skarbca Benedyktynek w Żarnowcu oraz działania przy modernizacji Domu Pomorskiego. Działacze zapowiadają także kolejne działania, które będą realizowane w kolejnym czasie.

48958338978_54e2ed5dfd_b