Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • W Mieroszynie uhonorowano i doceniono najlepszych sportowców z miejscowości

W Mieroszynie uhonorowano i doceniono najlepszych sportowców z miejscowości

W Mieroszynie odbyło się Podsumowanie Ligi Gminnej, podczas którego nagradzani są najlepsi zawodnicy z miejscowości. Wydarzenie stanowi także integrację grona sportowców, a we wspólnym świętowaniu udział biorą zarówno młodzi sportowcy, jak i weterani.

To już coroczna tradycja w Mieroszynie. Jak co roku na przełomie października i listopada w miejscowości odbywa się spotkanie z udziałem sportowców, podczas którego doceniani są najlepsi zawodnicy Ligi Gminnej.

48958442933_98e0ef1546_b
48959179972_4acd245fbc_b

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content