Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Pasowanie na ucznia pierwszoklasistów w Gnieżdżewie

Pasowanie na ucznia pierwszoklasistów w Gnieżdżewie

W Szkole Podstawowej w Gnieżdżewie odbyło się uroczyste pasowanie na uczniów pierwszoklasistów. Dzieci podczas wydarzenia zaprezentowały również bogaty program artystyczny.

48949121802_86e1654918_bThe alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name. 48948924571_9590931ab2_bThe alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content