Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Symboliczne wbicie pierwszej łopaty

Symboliczne wbicie pierwszej łopaty

Pierwsza łopata pod budowę szkoły w Łebczu została wbita. Tym samym rozpoczęto prace związane z inwestycją. Budowa szkoły w Łebczu to długo wyczekiwana inwestycja dla mieszkańców Gminy Puck.

W symbolicznym pierwszym wbiciu łopaty uczestniczyli Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk, Zastępca Wójta Piotr Neubauer oraz Dyrektor szkoły Beata Mieczkowska oraz oczywiście uczniowie Szkoły Podstawowej w Łebczu.

48919196092_3181e2dea4_bThe alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content