Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Rozpoczął się 1 kwietnia 2020 r. i potrwa do końca miesiąca. Udział w spisie jest obowiązkowy!

Rozpoczął się 1 kwietnia 2020 r. i potrwa do końca miesiąca. Udział w spisie jest obowiązkowy!

Trwa II Spis Próbny w Gminie Wiejskiej Puck!

Rozpoczął się 1 kwietnia 2020 r. i potrwa do końca miesiąca.

Udział w spisie jest obowiązkowy!

Spisać należy się metodą SAMOSPISU INTERNETOWEGO ? ZALOGUJ SIĘ TUTAJ

Jeśli nie masz możliwości spisu przez internet, zadzwoni do Ciebie teleankieter, który telefonicznie zbierze informacje. Jego tożsamość możesz sprawdzić dzwoniąc na infolinię Głównego Urzędu Statystycznego na numer telefonu: 22 279 99 99: Rekomendujemy jednak samospis internetowy ? to najłatwiejszy i najszybszy sposób spisania się. Więcej informacji tu: https://spis.gov.pl.

Nasze dane będą objęte tajemnicą statystyczną.

Spisz się wygodnie na komputerze, tablecie lub telefonie dzięki aplikacji spisowej i #zostanwdomu

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://spis.gov.pl/, m.in.:

  • o Liście Prezesa GUS
  • informacje o metodach spisowych
  • instrukcję logowania
  • wytyczne i pomoc jak wypełnić formularz (łącznie z plikami do pobrania)
  • wyjaśnienie dlaczego organizujemy spis próby w czasie epidemii
  • przejście do formularza spisowego

Jakie dane będą zbierane podczas spisu? Przede wszystkim będziemy proszeni o podanie danych demograficznych: stan cywilny, płeć, obywatelstwo, informacje ekonomiczne: czy pracujemy, w jakiej formie zatrudnienia, jaki zawodów wykonujemy. Urząd Statystyczny zapyta również o narodowość, wyznanie, wykształcenie.

 

1gus

slajder info_2
info_1

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content