Rozpoczął się 1 kwietnia 2020 r. i potrwa do końca miesiąca. Udział w spisie jest obowiązkowy!

Trwa II Spis Próbny w Gminie Wiejskiej Puck!

Rozpoczął się 1 kwietnia 2020 r. i potrwa do końca miesiąca.

Udział w spisie jest obowiązkowy!

Spisać należy się metodą SAMOSPISU INTERNETOWEGO ? ZALOGUJ SIĘ TUTAJ

Jeśli nie masz możliwości spisu przez internet, zadzwoni do Ciebie teleankieter, który telefonicznie zbierze informacje. Jego tożsamość możesz sprawdzić dzwoniąc na infolinię Głównego Urzędu Statystycznego na numer telefonu: 22 279 99 99: Rekomendujemy jednak samospis internetowy ? to najłatwiejszy i najszybszy sposób spisania się. Więcej informacji tu: https://spis.gov.pl.

Nasze dane będą objęte tajemnicą statystyczną.

Spisz się wygodnie na komputerze, tablecie lub telefonie dzięki aplikacji spisowej i #zostanwdomu

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://spis.gov.pl/, m.in.:

• o Liście Prezesa GUS
  • informacje o metodach spisowych
  • instrukcję logowania
  • wytyczne i pomoc jak wypełnić formularz (łącznie z plikami do pobrania)
  • wyjaśnienie dlaczego organizujemy spis próby w czasie epidemii
  • przejście do formularza spisowego

Jakie dane będą zbierane podczas spisu? Przede wszystkim będziemy proszeni o podanie danych demograficznych: stan cywilny, płeć, obywatelstwo, informacje ekonomiczne: czy pracujemy, w jakiej formie zatrudnienia, jaki zawodów wykonujemy. Urząd Statystyczny zapyta również o narodowość, wyznanie, wykształcenie.

1gus

slajder info_2