Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Już w 27 lutego, 20 ton jabłek trafi do Gminy Puck

Jabłka do Gminy Puck pozyskał i rozdawał będzie Kaszubski Klub HDK PCK z Połchowa, który ściśle współpracuje z Pomorskim Oddziałem PCK. Dzięki współpracy Kaszubskiego Klubu HDK z innymi organizacjami i radnymi jabłka trafią do zainteresowanych szkół i najuboższych mieszkańców. Jak pamiętamy nie jest to pierwsza taka akcja prezesa Kaszubskiego Klubu HDK Marcina Sikory, który również jest radnym Gminy Puck. Poprzednie akcje były na mniejszą skalę, tym razem prezes sprowadzi całego tira z jabłkami. W związku z tym, że do takiej akcji jest potrzebny magazyn, udało się wejść w współpracę z Firmą „Carlsson Drewno” ze Sławutówka, która użyczy bezpłatnie pomieszczenie, a szkoły z terenu Gminy Puck już mogą zgłaszać chęć współpracy z Kaszubskim Klubem informacje prezes Sikora. Cała akcja wydawania jabłek zacznie się o godz. 9 i liczymy, że jabłuszka szybko się rozejdą.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej danych uzyskamy na stronie www.kaszubskiklubhdk.pl

SAM_1638

 

Kaszubski Klub - prezes marcin Sikora

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content