Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • K O M U N I K A T W związku z zanieczyszczeniem wody w wodociągu LEŚNIEWO

K O M U N I K A T W związku z zanieczyszczeniem wody w wodociągu LEŚNIEWO

K O M U N I K A T

W związku z zanieczyszczeniem wody w wodociągu LEŚNIEWO Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pucku wydał ocenę jakości wody określając jej warunkową przydatność do bezpośredniego spożycia po przegotowaniu.

W wodzie nie występują bakterie chorobotwórcze, wykryto natomiast pojedyncze bakterie wskaźnikowe z grupy coli.

Dla bezpieczeństwa konsumentów woda będzie chlorowana.

Jednocześnie woda może być używana do mycia, kąpieli i innych potrzeb gospodarczych.

 

Kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Gosp. Wodnej

Bożena Kamińska.

SOŁTYS (2)

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content