Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Wójt Gminy Puck zachęca wszystkie pary małżeńskie zamieszkałe na terenie Gminy Puck, które w jednym związku przeżyły 50 lat i w roku 2020 będą obchodziły  Jubileusz Złotych Godów do składania wniosków o nadanie Medalu za Długoletnie pożycie Małżeńskie, w Urzędzie Stanu Cywilnego do dnia 30 listopada 2019 r.

złote-gody

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content