Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Kaszëbsczi Brëmzowani w Gnieżdżewie

Kaszëbsczi Brëmzowani w Gnieżdżewie

Dziś w Gnieżdżewie odbyło się ?Kaszëbsczi Brëmzowani?, czyli występ lokalnych instrumentalistów. Wydarzenie odbyło się już po raz piąty i tradycyjnie przyciągnęło rzeszę muzyków oraz sympatyków kaszubskiej kultury.

W niedzielę 27 października na terenie Wiejskiego Klubu Kultury w Gnieżdżewie odbyła się kolejna edycja Kaszëbsczi Brëmzowani. Wydarzenie odbywało się po raz piąty. W programie odbyła się prezentacja instrumentalistów ludowych. Muzycy zaprezentowali swoje umiejętności gry na ustnej harmonijce.

48969888472_f0a455cdc4_b48969888522_5e4cab7654_b

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content