Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Inwestycje
  • 5 km odanych dróg : Mieroszyno | Starzyno | Werblinia | Osłoninio | Widlino | Rzucewo | Żelistrzewo

5 km odanych dróg : Mieroszyno | Starzyno | Werblinia | Osłoninio | Widlino | Rzucewo | Żelistrzewo

 

 

Mieroszyno ul. Ogrodowa

Starzyno ul. Spółdzielców

Werblinia

Osłonino

 

Żelistrzewo

Rzucewo

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content