• Inwestycje

Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Powiecie Puckim

Podpisano umowę o dofinansowanie projektu”Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków stanowiących własnośc Gminy Puck” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020″ Całkowita wartość projektu 6,5 mln zł, dofinansowanie 3,9 mln zł. W 2017 roku w ramach tego projektu wykonana zostanie termomodernizacja Szkół w Połczynie i Gnieżdżewie oraz OSP Połczyno, natomiast w 2018 roku wykonana zostanie termomodernizacja szkół w Mieroszynie i Swarzewie oraz WDK w Strzelnie.