Zawiadomienie: Turnieje w szachach, warcabach i badmintonie

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia o terminach kolejnych imprez sportowych w br.:

1. Dnia 29 stycznia (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w szachach ? godz.: 14 00 w Zespole Szkół w Żelistrzewie.
  2. Dnia 5 lutego (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w warcabach ? godz.: 14 00 w Zespole Szkół w Żelistrzewie.
  3. Dnia 26 lutego (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w badmintonie ? godz.: 14 00 w Zespole Szkół w Żelistrzewie

Każda impreza prowadzona będzie w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej. Do klasyfikacji zespołowej będą liczyły się wyniki jednej  kobiety oraz dwóch mężczyzn z danego LZS-u.

Za miejsca I-III indywidualnie oraz zespołowo przewiduje się pamiątkowe puchary.

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestników.

Wszystkie w/w imprezy rozgrywane są w ramach Sportowej Ligi Gminy Puck na 2017 rok