Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej

Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej

Dnia 7 października 2016 roku złożono wniosek o dofinansowanie na zadanie pn. ?Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej stanowiących własność Gminy Puck? Całkowita wartość projektu 6,5 mln zł, dofinansowanie 3,9 mln zł. W 2017 roku w ramach tego projektu wykonana zostanie termomodernizacja Szkół w Połczynie i Gnieżdżewie oraz OSP Połczyno, natomiast w 2018 roku wykonana zostanie termomodernizacja szkół w Mieroszynie i Swarzewie oraz WDK w Strzelnie.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content