• Edukacja

Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej

Dnia 7 października 2016 roku złożono wniosek o dofinansowanie na zadanie pn. ?Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej stanowiących własność Gminy Puck? Całkowita wartość projektu 6,5 mln zł, dofinansowanie 3,9 mln zł. W 2017 roku w ramach tego projektu wykonana zostanie termomodernizacja Szkół w Połczynie i Gnieżdżewie oraz OSP Połczyno, natomiast w 2018 roku wykonana zostanie termomodernizacja szkół w Mieroszynie i Swarzewie oraz WDK w Strzelnie.