Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • KOMUNIKAT z 13 września z Turnieju Piłki Nożnej Młodzieżowej (gr. młodsza) na 2014 rok

KOMUNIKAT z 13 września z Turnieju Piłki Nożnej Młodzieżowej (gr. młodsza) na 2014 rok

Dnia 13 września (sobota) na obiekcie sportowym Orlik w Żelistrzewie przeprowadzony został turniej piłki nożnej dla zespołów młodzieżowych z terenu Gminy Puck. Uczestnikami turnieju byli zawodnicy rocznika 2002 i młodsi. Zwyciężyła drużyna Łebcza przed Połczynem i Połchowem.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz medale dla wszystkich zawodników. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki:
Łebcz ? Strzelno 3 : 1
Łebcz ? Połczyno 3 : 2
Łebcz ? Werblinia 3 : 1
Łebcz ? Połchowo 3 : 1
Strzelno ? Połczyno 1 : 4
Strzelno ? Werblinia 0 : 1
Strzelno ? Połchowo 1 : 3
Połczyno ? Werblinia 4 : 1
Połczyno ? Połchowo 2 : 1
Werblinia ? Połchowo 2 : 2

Tabela: pkt. bramki.
1. Łebcz 12 12 : 5
2. Połczyno 9 12 : 6
3. Połchowo 4 7 : 8
4. Werblinia 4 5 : 9
5. Strzelno 0 3 : 11

Skład zwycięskiej drużyny:
Konrad Sobota, Mateusz Babiński, Oskar Kryża, Cyprian Kołodzik, Kordian Korth, Cezary Budzisz, Damian Groen, Mateusz Priebe, Jakub Chmielewski, Dawid Borkowski.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content