Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • KOMUNIKAT z 14 września z Turnieju Piłki Nożnej Młodzieżowej (gr. starsza) na 2014 rok

KOMUNIKAT z 14 września z Turnieju Piłki Nożnej Młodzieżowej (gr. starsza) na 2014 rok

Dnia 14 września (niedziela) na obiekcie sportowym Orlik w Żelistrzewie przeprowadzony został turniej piłki nożnej dla zespołów młodzieżowych z terenu Gminy Puck. Uczestnikami turnieju byli zawodnicy rocznika 2001-1999 (gimnazjum). Zwyciężyła drużyna Żelistrzewa przed Gnieżdżewem i Połczynem.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz medale dla wszystkich zawodników. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki:
Połczyno ? Gnieżdżewo 0 : 3
Połczyno ? Żelistrzewo 0 : 8
Gnieżdżewo ? Żelistrzewo 0 : 4

Tabela: pkt. bramki.
1. Żelistrzewo 6 12 : 0
2. Gnieżdżewo 3 3 : 4
3. Połczyno 0 0 : 11

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content