• Mieszkańcy

KOMUNIKAT z 14 września z Turnieju Piłki Nożnej Młodzieżowej (gr. starsza) na 2014 rok

Dnia 14 września (niedziela) na obiekcie sportowym Orlik w Żelistrzewie przeprowadzony został turniej piłki nożnej dla zespołów młodzieżowych z terenu Gminy Puck. Uczestnikami turnieju byli zawodnicy rocznika 2001-1999 (gimnazjum). Zwyciężyła drużyna Żelistrzewa przed Gnieżdżewem i Połczynem.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz medale dla wszystkich zawodników. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki:
Połczyno ? Gnieżdżewo 0 : 3