Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

KOMUNIKAT z CZWÓRBOJU SIŁOWEGO ? STRONGMAN 2016

Dnia 28 maja br. na boisku sportowym w Połczynie odbył się II czwórbój siłowy ? strongman. W zawodach wystartowało 12 zawodników podzielonych na 2 kategorie wagowe:

do 90 kg (7 zawodników) i powyżej 90 kg (5). Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary oraz upominki rzeczowe. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki – zobacz

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6291240077535646065]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content