Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • SP Mieroszyno – konkurs kolorowe boiska …… czyli szkolna pierwsza liga

SP Mieroszyno – konkurs kolorowe boiska …… czyli szkolna pierwsza liga

Link do strony internetowej organizatora na której znajduje się nasz profil i będzie można od 01-17 czerwca codziennie oddawać na nas głosy: http://koloroweboiska.pl/profil/419

1 9

9_2

9_3

9_5

IMG_6176

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content