KOMUNIKAT z FESTYNU SPORTOWO ? REKREACYJNEGO GMINY PUCK

Dnia 19 lipca br. na stadionie lekkoatletycznym w Żelistrzewie odbył się festyn sportowo ? rekreacyjny dla miejscowości z Gminy Puck. Trzech najlepszych zawodników i zawodniczek w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe medale a sześć najlepszych zespołów puchary. Wszystkie nagrody wręczył olimpijczyk z Moskwy (1980 r.) ? Stanisław Jaskułka. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki – pobierz

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6173645694706213617]