Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

KOMUNIKAT z FESTYNU SPORTOWO ? REKREACYJNEGO GMINY PUCK

Dnia 19 lipca br. na stadionie lekkoatletycznym w Żelistrzewie odbył się festyn sportowo ? rekreacyjny dla miejscowości z Gminy Puck. Trzech najlepszych zawodników i zawodniczek w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe medale a sześć najlepszych zespołów puchary. Wszystkie nagrody wręczył olimpijczyk z Moskwy (1980 r.) ? Stanisław Jaskułka. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki – pobierz

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6173645694706213617]

 Więcej zdjęć na www.oksitpuck.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content