Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

KOMUNIKAT z I Otwartych Mistrzostw Żelistrzewa w Tenisie Ziemnym

Mistrzostwa zostały rozegrane na orliku sportowym w Żelistrzewie systemem ?każdy z każdym?. Zawody rozpoczęły się na początku sierpnia 2015 r. a zakończenie i podsumowanie wyników odbyło się 27 sierpnia. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary oraz koszulki. Organizatorem imprezy była KS Korona Żelistrzewo oraz Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Pamiątkowe koszulki ufundował Sołtys Żelistrzewa ? Szymon Dettlaff. Wszystkie nagrody wręczył zasłużony działacz sportowy ? Stefan Rathnau oraz wice Prezes KS Korony Żelistrzewo ? Ryszard Sitkiewicz.

Wyniki – zobaczDSCN0276 DSCN0285 DSCN0287

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content