KOMUNIKAT z I Otwartych Mistrzostw Żelistrzewa w Tenisie Ziemnym

Mistrzostwa zostały rozegrane na orliku sportowym w Żelistrzewie systemem ?każdy z każdym?. Zawody rozpoczęły się na początku sierpnia 2015 r. a zakończenie i podsumowanie wyników odbyło się 27 sierpnia. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary oraz koszulki. Organizatorem imprezy była KS Korona Żelistrzewo oraz Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Pamiątkowe koszulki ufundował Sołtys Żelistrzewa ? Szymon Dettlaff. Wszystkie nagrody wręczył zasłużony działacz sportowy ? Stefan Rathnau oraz wice Prezes KS Korony Żelistrzewo ? Ryszard Sitkiewicz.

Wyniki – zobacz

DSCN0276 DSCN0285 DSCN0287