• Mieszkańcy

KOMUNIKAT z I turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym w kat. OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2015/2016

Turniej przeprowadzony został dnia 18 listopada 2015 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem ?każdy z każdym? w dwóch grupach wiekowych: młodszej ? rocznik 1975-1961 oraz starszej ? 1960 +.

Wyniki z  pierwszego turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym ? zobacz

Kolejny (drugi) turniej przeprowadzony zostanie dnia 2 grudnia (środa) 2015 roku o godz. 16 30 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.