Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • KOMUNIKAT z II Turnieju Piłki Nożnej Halowej Gminy Puck na 2015 rok

KOMUNIKAT z II Turnieju Piłki Nożnej Halowej Gminy Puck na 2015 rok

Dnia 8 lutego br. w sali sportowej w Leśniewie odbył się II turniej Halowej Piłki Nożnej Gminy Puck. W turnieju rywalizowało 8 drużyn, które grały ze sobą systemem ?każdy z każdym? w dwóch grupach. Trzy najlepsze drużyny uzyskały awans do turnieju finałowego, który odbędzie się 22 lutego.

Więcej zdjęć i wyniki turnieju na stronie: www.oksitpuck.pl

Kolejny ? trzeci ? turniej odbędzie się dnia 15 lutego 2015 roku o godz. 10 00 w Leśniewie.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6114178079995597473]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content