KOMUNIKAT z Mistrzostw Gminy Puck w warcabach na 2015 rok

Dnia 8 lutego 2014 roku w Zespole Szkół w Żelistrzewie Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w warcabach. Mistrzostwa przeprowadzone zostały w klasyfikacji indywidualnej kobiet i mężczyzn oraz w klasyfikacji zespołowej. Zawodnicy oraz zespoły za zajęcie miejsc od I do III otrzymali puchary Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Więcej zdjęć i wyniki turnieju na stronie: www.oksitpuck.pl

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6114180668389158977]